R05P215S/P/X2/R6.4
Extended
MFR.Part #
R05P215S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7271415
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 132mA 15V 2W 4.5V~5.5V 6.4kV 88% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS