R12P212S/P/X2/R6.4
MFR.Part #
R12P212S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7035820
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 167mA 2W 6.4kV 87% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS