R1Z-243.3/H
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1Z-243.3/H
JLCPCB Part #
C7271820
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
1 1W 22.8V~25.2V 2kV 3.3V 303mA 60% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS