RAC05-12SC
MFR.Part #
RAC05-12SC
JLCPCB Part #
C7334699
Package
DIP,53.5x27.8mm
Description
1 12V 420mA 5W 76% 90VAC~264VAC DIP,53.5x27.8mm AC-DC Power Modules ROHS