RVT1E470M0505
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1E470M0505
JLCPCB Part #
C2977553
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 49mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS