RVT1C221M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1C221M0605
JLCPCB Part #
C2977551
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 220uF 5.4mm 6.3mm 95mA@122Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS