CK1V221M-CRE77
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
CK1V221M-CRE77
JLCPCB Part #
C42378524
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 220uF 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS