VT1E470M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
VT1E470M0605
JLCPCB Part #
C141425
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 45mA@120Hz 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS