RVT1E330M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1E330M0605
JLCPCB Part #
C21882435
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 25V 33uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS