YDZVFHTR22
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
YDZVFHTR22
JLCPCB Part #
C3732405
Package
TUMD2M
Description
1 Independent 10uA@16V 19.8V~24.2V 22V 500mW TUMD2M Zener Diodes ROHS