LTR18EZPF3301
MFR.Part #
LTR18EZPF3301
JLCPCB Part #
C5789101
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS