KTR18EZPF4304
MFR.Part #
KTR18EZPF4304
JLCPCB Part #
C2077952
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS