VS26VUA1LAMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS26VUA1LAMTFTR
JLCPCB Part #
C1974532
Package
SOD-128
Description
14.3A@10/1000us 2.5uA 26V 31.9V 42.1V 600W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS