PTVS24VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS24VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553397
Package
SOD-128
Description
100nA 15.4A 24V 26.7V 38.9V 600W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS