LTR18EZPJ6R8
MFR.Part #
LTR18EZPJ6R8
JLCPCB Part #
C510230
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS