VS20VUA1LAMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS20VUA1LAMTFTR
JLCPCB Part #
C1977030
Package
SOD-128
Description
1 18.5A@10/1000us 2.5uA 20V 24.5V 32.4V 600W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS