TRR01MZPF6801
MFR.Part #
TRR01MZPF6801
JLCPCB Part #
C4043255
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS