TRR01MZPF6810
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR01MZPF6810
JLCPCB Part #
C5803315
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS