TRR01MZPF6803
MFR.Part #
TRR01MZPF6803
JLCPCB Part #
C7402323
Description
-55℃~+155℃ 63mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS