TRR01MZPF6201
MFR.Part #
TRR01MZPF6201
JLCPCB Part #
C4063967
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS