RSF015N06FRATL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSF015N06FRATL
JLCPCB Part #
C3281998
Package
TUMT-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5A 110pF@10V 12pF 2.5V@1mA 2nC@5V 350mΩ@4V 60V 800mW N-Channel TUMT-3 MOSFETs ROHS