SDR03EZPJ181
MFR.Part #
SDR03EZPJ181
JLCPCB Part #
C20109448
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS