SFR01MZPJ825
MFR.Part #
SFR01MZPJ825
JLCPCB Part #
C20110150
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS