TCSOPL1A226M8R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TCSOPL1A226M8R
JLCPCB Part #
C2158267
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 10V 200mΩ@100kHz 22uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS