T58W0476M8R2C0300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T58W0476M8R2C0300
JLCPCB Part #
C4988539
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 300mΩ@100kHz 47uF 8.2V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS