SDR03EZPF47R0
MFR.Part #
SDR03EZPF47R0
JLCPCB Part #
C7356913
Description
-55℃~+155℃ 300mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS