ESR10EZPF8870
MFR.Part #
ESR10EZPF8870
JLCPCB Part #
C2107249
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS