MCR006YRTJ123
MFR.Part #
MCR006YRTJ123
JLCPCB Part #
C19387813
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS