ESR10EZPF2873
MFR.Part #
ESR10EZPF2873
JLCPCB Part #
C4220888
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS