LTR18EZPJ130
MFR.Part #
LTR18EZPJ130
JLCPCB Part #
C510188
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS