SDR03EZPF39R0
MFR.Part #
SDR03EZPF39R0
JLCPCB Part #
C7309919
Description
-55℃~+155℃ 300mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS