RN731JTTD1322B10
MFR.Part #
RN731JTTD1322B10
JLCPCB Part #
C4086244
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS