RQ3E100MNTB1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RQ3E100MNTB1
JLCPCB Part #
C6201362
Package
HSMT-8(3x3.2)
Description
1 N-channel 10A 12.3mΩ@10V 2.5V 2W 30V 520pF 9.9nC@10V HSMT-8(3x3.2) MOSFETs ROHS