KTR25JZPJ152
MFR.Part #
KTR25JZPJ152
JLCPCB Part #
C4212858
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS