KTR10EZPF7872
MFR.Part #
KTR10EZPF7872
JLCPCB Part #
C2094650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS