RBR5RSM40BTFTL1
MFR.Part #
RBR5RSM40BTFTL1
JLCPCB Part #
C6263368
Package
TO-277A
Description
120uA@40V 40V 530mV@5A 5A TO-277A Schottky Diodes ROHS