ESR18EZPF1001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR18EZPF1001
JLCPCB Part #
C2074262
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS