LTR18EZPF6811
MFR.Part #
LTR18EZPF6811
JLCPCB Part #
C2094380
Description
-55℃~+155℃ 6.81kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS