BD18GA5MEFJ-LBH2
MFR.Part #
BD18GA5MEFJ-LBH2
JLCPCB Part #
C3750282
Package
HTSOP-J8
Description
-40℃~+105℃ 1 1.2V@(500mA) 1.2mA 1.8V 14V 500mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HTSOP-J8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS