RBQ30T65ANZC9
MFR.Part #
RBQ30T65ANZC9
JLCPCB Part #
C3757649
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 100A 200uA@65V 30A 65V 690mV@15A TO-220FN Schottky Diodes ROHS