UMZ8.2TFHT106
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UMZ8.2TFHT106
JLCPCB Part #
C6006955
Package
SC-70(SOT-323)
Description
1 Pair Common Cathode 200mW 30Ω 500nA@5V 8.2V SC-70(SOT-323) Zener Diodes ROHS