RB215T-60NZC9
MFR.Part #
RB215T-60NZC9
JLCPCB Part #
C6164678
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 20A 580mV@10A 600uA@60V 60V TO-220FN Schottky Diodes ROHS