RBQ20T65ANZC9
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBQ20T65ANZC9
JLCPCB Part #
C3758271
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 100A、100A 140uA@65V 20A 65V 690mV@10A TO-220FN Schottky Diodes ROHS