ESR25JZPJ223
MFR.Part #
ESR25JZPJ223
JLCPCB Part #
C2087782
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS