RB238T-30NZC9
MFR.Part #
RB238T-30NZC9
JLCPCB Part #
C3757475
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 12uA@30V 30V 40A 750mV@20A TO-220FN Schottky Diodes ROHS