RBR20T60ANZC9
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR20T60ANZC9
JLCPCB Part #
C3758341
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 100A、100A 20A 400uA@60V 60V 640mV@10A TO-220FN Schottky Diodes ROHS