RB218T-30NZC9
MFR.Part #
RB218T-30NZC9
JLCPCB Part #
C3757302
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 20A 30V 5uA@30V 720mV@10A TO-220FN Schottky Diodes ROHS