RB088NS-30TL
MFR.Part #
RB088NS-30TL
JLCPCB Part #
C3759532
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 10A 30V 3uA@30V 720mV@5A TO-263 Schottky Diodes ROHS