TRR03EZPJ272
MFR.Part #
TRR03EZPJ272
JLCPCB Part #
C3918943
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS