KTR10EZPF1073
MFR.Part #
KTR10EZPF1073
JLCPCB Part #
C4067452
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS